Antakalnio VM
ANTAKALNIO MINTYS

Nauji butai Antakalnyje

 

 

 

 

 

 

 

Daugelis Antakalnio gyventojų, pragyvenusių čia didžiąją dalį gyvenimo stengiasi niekur iš šio rajono nesikraustyti. Tačiau, ką daryti, kai senas būstas pasidaro ankštas ir nebepatogus? Pats laikas pasidairyti naujo...


O naujos statybos butų Antakalnyje tikrai yra, tačia pasirinkimas taipogi ne beribis. Pirmiausia reikia žinoti, kad Antakalnis yra ganėtinai prabangus rajonas, ir kainos čia tikrai ne pačios žemiausios, juolab, kad vietos naujiems statiniams čia nėra tiek jau daug.

 

Bet vienas kitas projektas šiame rajone laikas nuo laiko išdygsta, ir kartais pasiūlo puikių galimybių įsikurti, o kartais apkartina gyvenimą jau esantiems gyventojams, juk ne visuomet molunu, kai šalia po langai verda statybos, o vaizdas pro langą iš esmės pasikeis. Tačiau dabar ne apie tai. O apie naujas galimybes.

 

Blogiausia yra tai, kad šiais laikais statybos organizuojamos tik taip, kad uždirbti daugiau pinigų, dažnai įvariais būdais net apeinama įstatymai ir nustatytos normos. Kiemuose ne tik nebebūna kur pastatyti automobilį, bet kartais net ir praeiti pro juos pasidaro sudėtinga.